برچسب‌ها

Encyclopedia of biomedical polymers and polymeric biomaterials

 • عنوان کتاب: Encyclopedia of biomedical polymers and polymeric biomaterials
 • نویسنده: Munmaya Mishra
 • ناشر: CRC Press
 • سال نشر: 2015
 • دسترسی:

  مشاهده وضعیت امانت

 • دانشنامه مواد زیست- پلیمری و پلیمرهای زیست‌پزشکی توسط موسسه تیلور و فرانسیس (انتشارات سی آر سی) و در 11 مجلد در سال 2015 م. برای اولین بار به چاپ رسیده است. سرویراستار این اثر آقای دکتر مانمایا میشرا دانشمند علوم پلیمر که بیش از 25 سال در این صنعت مشغول به کار و فعالیت علمی بوده است. او مخترعی با در حدود 150 امتیاز ثبت اختراع کاربردی در سراسر دنیا است. بدون شک کاربرد پلیمرها در علم پزشکی رو به افزایش است و پلیمرهای بسیاری از مشکلات حوزه پزشکی را حل می‌کنند و منجر به بهبود زندگی می‌شوند. در این راستا هدف از نگارش این دانشنامه نیز همین بوده که به حل معضلات حوزه پزشکی به واسطه شیمی یاری رساند.
  این دانشنامه یازده جلدی به صورت الفبایی مرتب شده است. ابتدا در صفحات اول آن موضوعات اصلی هر جلد به صورت الفبایی همراه با شماره صفحه آن آمده است. در کل تعداد صفحات یازده مجلد مشتمل بر 8300 صفحه می‌باشد.
  ساختار هر مدخل و مقاله: هر مدخل با عنوان یک مقاله آغاز می‌شود که ذیل آن نام نویسنده مدخل به همراه موسسه یا دانشگاه محل کار و نیز کشور و شهر آمده است. سپس در یک بند، چکیده مقاله به صورت مختصر آورده شده است. مقاله با مقدمه شروع شده سپس با سرموضوع‌های اصلی وارد متن اصلی می‌شود. در انتها نیز نتیجه‌گیری دارد. لازم به یادآوری است، هر مقاله به طور متوسط بین 5 تا 10 شکل، تصویر، جدول و نمودار است. در انتهای مقاله نیز فهرست مراجع استفاده شده به ترتیب استفاده در اصل مقاله آورده شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
    45   دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 17 اسفند 1398 ساعت 08:43
300796کتاب چاپی
2314نشریه چاپی
25346پایان‌نامه
507صندلی برای مطالعه
102سیستم‌های رایانه
25000اعضاء