معرفی Social Psychology Network


network

شبکه روانشناسی اجتماعی (SPN) سازمان آموزشی با بیش از 3500 عضو در سراسر جهان است. این شبکه در سه سال اول آغاز به کارش شامل بیش از 3500 لینک جستجو می‌باشد.

پوشش موضوعی در Social Psychology

Social Psychology یکی از بزرگترین سایت های اینترنتی در زمینه تدریس و تحقیقات روانشناسی می‌باشد. ماموریت شبکه روانشناسی اجتماعی ترویج صلح، عدالت اجتماعی و زندگی پایدار از طریق آموزش عمومی، تحقیق و پیشرفت روانشناسی است.

 

جستجو در Social Psychology

  Quick Search یا جستجوی سریع: در صفحه نخست سایت در داخل جعبه‌ی جستجوی موجود در این صفحه، کلید واژه مورد نظر خود را وارد کنید و نتایج مرتبط با کلید واژه بازیابی خواهد شد. در این قسمت فقط امکان جستجوی ساده و سریع وجود دارد و نمی‌توان جستجو را به فیلدهای خاصی محدود نمود.

 

 

 Advanced Search یا جستجوی پيشرفته: براي جستجوي پیشرفته، جامع و در مواردي که استراتژي جستجو خیلی طولانی است، می‌توان از گزینه Advanced Search استفاده نموده و با استفاده از عملگرهای منطقی (and, or) جستجوي دقیقی را انجام داد.

 

 

مشاهده‌ی نتایج:

در صفحه نتایج، لیست رکوردهای بازیابی شده در Social Psychology   که در ارتباط با جستجوی مورد نظر هستند، مشاهده می‌شود. نتایج جستجو را می توان به انتشارات (کتاب‌ها، مجله ها، مقالات)، افراد (پروفایل‌ها، مربیان) و دیگر نتایج (دوره های آموزشی، سازمان‌ها) محدود نمود.

 

لینک سایت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید