استفاده از سامانه همانندجو

hamanandjoo

 سامانه «همانندجو» با جست‌وجوی خودکار در متن کامل پایان‌نامه‌ها و رساله‌های موجود در ایرانداک، نوشته‌های همانند را بازیابی و اندازه‌ی همانندی و منبع اطلاعات همانند را نمایش می‌دهد.

نکته مهم: همانندجویی تنها باید از طریق اساتید محترم راهنما انجام شود. برای این منظور دانشجویان باید در سامانه همانندجویی ایرانداک به آدرس زیر ثبت نام کرده و پروفایل تشکیل دهند و سپس ایمیل را در اختیار استاد راهنما قرار دهد لطفا و به هیچ عنوان همانندجویی توسط دانشجو و یا افراد دیگر انجام نشود.

http://tik.irandoc.ac.ir/User/Login

اساتید راهنما برای همانندجویی و ورود به سامانه همانندی باید به نکات زیر توجه کنند:

طبق توافق دانشگاه فردوسي مشهد با پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران و تامين اعتبار لازم از طرف دانشگاه جهت استفاده از این سامانه، در گام نخست تعداد 800 ايميل دانشگاهي اعضاي هيات علمي در سامانه همانندجو ثبت شده است، که لازم است اعضاي هيات علمي با مراجعه به ايميل دانشگاهي و كليك بر روي ايميل دريافت شده از طرف پژوهشگاه و يا سامانه همانندجو و وارد نمودن اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی خود، ثبت نام خود را نهايي نموده، تا بتوانند طبق اعتبار تامين شده از اين سامانه استفاده نمايند.
نکته 1: درصورت عدم دریافت ایمیل از طرف پژوهشگاه و یا سامانه همانندجو و یا مشاهده پیغام "مهلت استفاده اعتبار براي شما به اتمام رسيده است. از طريق درگاه پرداخت اقدام نماييد." با داخلی 6547، سرکار خانم ذاکری فرد تماس حاصل نمایید.
نکته 2: لازم به ذکر است چنانچه گذرواژه خود را ندارید یا فراموش کرده‌اید، روی گزینه "گذرواژه ام را فراموش کرده‌ام" کلیک نموده تا از طریق ایمیل گذرواژه شما مجددا ارسال شود

نکته 3: لازم به ذکر است تامین اعتبار جهت استفاده از سامانه همانندجو صرفا برای استفاده اعضای هیات علمی می‌باشد. در صورتی که دانشجویان تمایل به استفاده از این سامانه را داشته باشند می‌توانند با ثبت نام در این سامانه، و پرداخت هزینه استفاده به صورت آنلاین از این سامانه استفاده نمایند.

 


دستورالعمل استفاده از سامانه همانندجو (ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد)

hamanandjoo

Animated-Bullet-DiamondBlueDark راهنماي آماده سازي فايل های پرشين زي، براي همانندجو Animated-Bullet-DiamondBlueDark

 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به آدرس http://tik.irandoc.ac.ir/Home/MembershipGuide

و یا به آدرس http://tik.irandoc.ac.ir/User/Login، قسمت "راهنمای عضویت" مراجعه نمایید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آيكون مراجعه

608000کتاب چاپی
2430نشریه چاپی
32600پایان‌نامه
3268865منابع الکترونیکی
102سیستم‌های رایانه
23600اعضاء