خبرهای ويژه بیست و نهمين نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

headبا توجه به این که هر سال مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه از فرصت پیش آمده جهت تهیه کتابهای مورد نیاز کتابخانه های دانشگاه و کتاب های پایه و اصلی هر رشته استفاده می کند، مشارکت فعال کاربران کتابخانه می تواند ما را در انتخاب منابع مناسب یاری دهد؛ همچنین جهت سهولت مشارکت شما سیستم ثبت سفارش کتاب در پورتال اعضا همچنان فعال است؛ لذا خواهشمند است جهت انتخاب و پیشنهاد کتاب برای خرید از نمایشگاه بین المللی تهران تا پایان وقت اداری 6 اردیبهشت ماه از طریق پورتال شخصی (منوی پژوهشی، زیر منوی کتابخانه و سفارش خرید کتاب) اقدام فرمایید.

در همین ارتباط تلفن های 38806514، 38806576 و 38806544 بخش سفارشات مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

 سایت بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

 

مکان نمايشگاه

بيست و نهمين نمايشگاه بين المللی کتاب تهران از 15 تا 25 ارديبهشت در مجموعه نمايشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خليج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمينی (ره) قرار دارد.    

 

 

 آدرس      

 

اتوبان شهيد کاظمی، نرسيده به عوارضی تهران- قم، سمت راست، شهر آفتاب

 

 

ساعت کار نمايشگاه

10تا20

 

ثبت نام برای دريافت بن

ثبت نام از تاريخ 26 فروردين ماه و از طريق مراجعه به سايت www.bon.tibf.ir آغاز می شود . تعداد ثبت کنندگان با هماهنگی وزارت علوم تحقيقات و فناوری مشخص می شود و بعد از مراحل ثبت نام کارت های سهميه دانشجويی با کمک بانک شهر به عنوان بانک عامل به دانشجويان توزيع می شود

.

ليست کتابهای لاتين

برای جستجوی کتاب های لاتين موجود در نمايشگاه می توانيد با مراجعه به سايت انجمن فرهنگی ناشران بين المللی http://www.anjomannasheran.com

به جستجوی کتاب خود بپردازيد . به زودی ليست اکسل اطلاعات از اين محل قابل دريافت خواهد بود. در منوی مربوط به نمايشگاه ها ، نمايشگاه جديد ،ليست قابل عرضه خواهد بود .

 

 

راهنمای ثبت نام و خريد بن کارت دانشجويي

بن کارت دانشجویی صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است .

زمان ثبت نام:  از 28 فروردین  تا ساعت 12 شب  1 اردیبهشت 1395 و از طریق سامانه ثبت نام  بن کارت دانشجویی به آدرس  bon.tibf.ir است.

زمان توزیع کارت از تاریخ 8 تا پایان نمایشگاه 25 اردیبهشت 1395 است.

تحویل کارت: متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم دانشجو یا طلبه (به صورت اینترنتی یا از طریق آپ شرکت آسان پرداخت) برای دریافت بن کارت می‌بایست شخصا و صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اند مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر خودداری نمایند. تاکید می شود کارت فقط به شخص متقاضی تحویل داده می شود و لا غیر. عزیزانی که روش کارت مجازی را انتخاب می کنند نیاز به مراجعه به شعب بانک را ندارند.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی یا شناسنامه جدید و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه. مدارک دیگر مانند شناسنامه قدیمی یا گواهینامه مورد قبول نمی باشد.

هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

مبلغ موجود در کارت‌ها 1،000،000 هزار ریال است که 400،000 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 600،000 ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت پرداخت می‌شود.

تاریخ اعتبار کارت ها: فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان داخل غرفه ناشران  قابل استفاده است.

شماره موبایل معتبر: هر دانشجو هنگام ثبت نام، صرفا مجاز به ثبت یک شماره موبایل معتبر در سامانه است، بویژه اینکه مشخصات کارت خرید از طریق موبایل به وی پیامک خواهد شد. مسوولیت اشتباه در درج شماره موبایل و خسارات ناشی از آن بر عهده شخص متقاضی است.

ایمیل معتبر: ایمیل مورد استفاده باید حتما( بسیار مهم) معتبر بوده و به صورت صحیح وارد سامانه شود چرا که قابل ویرایش و عوض کردن نیست و برای ورود به سامانه و فراموشی رمز ورود یا دیگر اطلاعات، مورد نیاز است. عواقب وارد کردن ایمیل اشتباه به عهده دانشجو است.

فراموشی رمز عبور: چنانچه رمز عبور خود را فراموش کردید از قسمت فراموشی رمز عبور آن را بازیابی کنید. موقع چک کردن ایمیل چنانچه لینک مورد نظر را دریافت نکردید لطفا صندوق اسپم را نیز نگاه کنید.

مشکل در ثبت نام: ثبت نام دانشجو یا طلبه در سامانه در صورتی امکان پذیر است که شماره ملی و شماره دانشجویی یا طلبگی نامبرده در سامانه ثبت نام وجود داشته باشد. لیست تمام دانشجویان همراه شماره ملی و دانشجویی از وزارت علوم و دانشگاهها اخذ شده است و وارد سامانه شده است. چنانچه مشخصات دانشجو یا طلبه در سامانه وجود نداشت نمی تواند ثبت نام کند.

 

هم اکنون سایت انجمن ناشران برای جستجوی کتاب های لاتين موجود در نمايشگاه باز است

http://www.anjomannasheran.com

 

 

Comments are now closed for this entry