استفاده از سامانه همانندجو

hamanandjoo

 سامانه «همانندجو» با جست‌وجوی خودکار در متن کامل پایان‌نامه‌ها و رساله‌های موجود در ایرانداک، نوشته‌های همانند را بازیابی و اندازه‌ی همانندی و منبع اطلاعات همانند را نمایش می‌دهد.

 

http://tik.irandoc.ac.ir/User/Login

طبق توافق دانشگاه فردوسي مشهد با پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران و تامين اعتبار لازم از طرف دانشگاه جهت استفاده از این سامانه، در گام نخست تعداد 800 ايميل دانشگاهي اعضاي هيات علمي در سامانه همانندجو ثبت شده است، که لازم است اعضاي هيات علمي با مراجعه به ايميل دانشگاهي و كليك بر روي ايميل دريافت شده از طرف پژوهشگاه و يا سامانه همانندجو و وارد نمودن اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی خود، ثبت نام خود را نهايي نموده، تا بتوانند طبق اعتبار تامين شده از اين سامانه استفاده نمايند.
نکته 1: درصورت عدم دریافت ایمیل از طرف پژوهشگاه و یا سامانه همانندجو و یا مشاهده پیغام "مهلت استفاده اعتبار براي شما به اتمام رسيده است. از طريق درگاه پرداخت اقدام نماييد." با داخلی 6547، سرکار خانم ذاکری فرد تماس حاصل نمایید.
نکته 2: لازم به ذکر است چنانچه گذرواژه خود را ندارید یا فراموش کرده‌اید، روی گزینه "گذرواژه ام را فراموش کرده‌ام" کلیک نموده تا از طریق ایمیل گذرواژه شما مجددا ارسال شود.

نکته 3: لازم به ذکر است تامین اعتبار جهت استفاده از سامانه همانندجو صرفا برای استفاده اعضای هیات علمی می‌باشد. در صورتی که دانشجویان تمایل به استفاده از این سامانه را داشته باشند می‌توانند با ثبت نام در این سامانه، و پرداخت هزینه استفاده به صورت آنلاین از این سامانه استفاده نمایند.

دستورالعمل استفاده از سامانه همانندجو (ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد)

hamanandjoo

Animated-Bullet-DiamondBlueDark راهنماي آماده سازي فايل های پرشين زي، براي همانندجو Animated-Bullet-DiamondBlueDark

 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به آدرس http://tik.irandoc.ac.ir/Home/MembershipGuide

و یا به آدرس http://tik.irandoc.ac.ir/User/Login، قسمت "راهنمای عضویت" مراجعه نمایید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آيكون مراجعه

300796کتاب چاپی
2314نشریه چاپی
25346پایان‌نامه
507صندلی برای مطالعه
102سیستم‌های رایانه
25000اعضاء