تسویه حساب

شرایط تسویه حساب پایان نامه (برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پایان نامه دفاع کرده اند)

برای انجام تسویه حساب پایان نامه باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داد:
1.    پایان نامه باید در سایت ایرانداک ثبت شود ، پس از ثبت، باید تاییدیه ایرانداک را که به ایمیل و یا موبایل شما ارسال می شود دریافت نمایید. (این امر معمولا تا 48 ساعت زمان می برد) . برای راهنمایی ثبت ایرانداک اینجا را کلیک نمایید.
2.    پایان نامه باید در پورتال دانشجویی ثبت شود. (برای ثبت پایان نامه در پورتال نیاز به تاییدیه ایرانداک نیست. فقط داشتن کد رهگیری کافی است)
نکته1: اگر صفحه ثبت پایان نامه باز نشد، به این خاطر است که پوروپوزال شما به تایید نهایی نرسیده است.
نکته2: پس از ثبت پایان نامه، در صفحه ثبت پایان نامه وضعیت کتابخانه می شود: آماده تایید و ارسال استاد راهنما
3.    باید به استاد راهنما اطلاع دهید تا اطلاعات پایان نامه شما را از طریق پورتال خودشان بررسی، تایید و برای کتابخانه مرکزی ارسال نمایند. در صورت تایید استاد راهنما، وضعیت کتابخانه می شود: ارسال به کارشناس پایان نامه
4.    تحویل نسخه چاپی. پس از تایید استاد راهنما و دریافت تاییدیه ایرانداک می توانید به بخش تسویه حساب مراجعه و با تحویل نسخه چاپی کار تسویه حساب را به اتمام برسانید. برای اطلاع از شرایط نسخه چاپی اینجا را کلیک نمایید.

 

 Animated-Bullet-DiamondBlueDark دستورالعمل پیشنهادی نحوه تدوین پایان نامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی مشهد icon-9

Animated-Bullet-DiamondBlueDark الگوی آماده  تدوین پایان نامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی مشهد  template

 
 

تسویه حساب بخش امانت

1- دانشجویان: تسویه حساب بصورت الکترونیکی و از طریق پرتال دانشجویی (مسير درخواست: پرتال دانشجويي- قسمت آموزشي- تسويه حساب فارغ التحصيلي) درصورت عدم بدهی کتاب و یا جریمه دیرکرد، بصورت اتومات تایید می شود. چنانچه عضو بدهی داشته باشد، پس از رفع بدهی، درخواست تسویه حساب بصورت اتومات تایید می شود.

                تبصره 1: آن دسته از دانشجویان فردوسی که دارای عضویت در کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی می باشند، باید فرم تسویه حساب مربوطه را پس از تایید کتابخانه دانشکده پزشکی(واقع در پردیس دانشگاه) به بخش امانت کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد تحویل نمایند تا درخواست تسویه حساب بصورت اتومات تایید شود.
            تبصره 2: دانشجويان تحصيلات تكميلي در صورت عضويت در طرح غدير مي بايست از طريق سايت ايرانداك  اقدام به ارسال تسويه حساب نمايند و همچنين، كارت عضويت طرح غدير را نيز به بخش امانت تحويل دهند. (راهنمای تسویه حساب از طرح غدیر icon-9)

               2- اساتید و کارکنان دانشگاه فردوسی: این گروه با مراجعه حضوری به مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی نسبت به تسویه حساب اقدام می نمایند.

توجه: اعضای محترم قبل از اقدام به تسویه حساب، با مراجعه به پورتال، کارت امانت و میزان جریمه دیرکرد را بررسی نمایند و نسبت به آن اقدام لازم را انجام دهند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید