جست‌وجوی فهرست‌های آنلاین برای یافتن کتاب‌ها

 

جست‌وجو فهرست‌های آنلاین برای پیدا کردن کتاب‌ها

کتاب‌ها با توجه به ماهیتی که دارند از جمله منابع ضروری پژوهش به شمار می روند. در مخزن مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی مجموعه ارزشمندی از کتاب‌های چاپی نگهداری می‌شود. علاوه بر این می‌توان کتاب‌های سایر دانشگاه‌ها را از طریق طرح امین تهیه کرد. در ادامه اطلاعات کامل‌تر ارائه می‌شود.

 

 تهیه قالب چاپی کتاب‌ها

 ابتدا کتاب مورد نظر را از طریق سیستم یکپارچه کتابخانه جستجو کنید. در صورتی که کتاب موجود باشد می‌توانید با مراجعه حضوری به بخش امانت کتابخانه نسبت به تهیه کتاب اقدام فرمایید. در صورتی که کتاب در امانت شخص دیگر باشد و شما نیز به آن نیاز دارید می‌توانید از طریق پرتال جامع دانشگاه فردوسی مشهد، کتاب مورد نظر را برای خود رزرو کنید.

دانشگاه فردوسی مشهد عضو طرح  امین (امانت بین کتابخانه‌ای) می‌باشد. بنابراین علاوه بر تهیه کتاب‌های چاپی مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی، می‌توانید از طریق این طرح نسبت به تهیه کتاب‌های مورد نیاز خود از سایر دانشگاه‌های زیر مجموعه طرح امین  اقدام کنید.

 برای اطلاع از موجودی کتاب‌های سایر دانشگاه‌ها می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

 

 تهیه قالب الکترونیکی کتاب‌ها

 در حال حاضر برای تهیه کتاب‌های الکترونیکی به همکاران بخش اطلاع‌رسانی مراجعه فرمایید.

 

 درخواست خرید کتاب‌ها

 برخی از کتابها با هیچ یک از روش‌های فوق قابل تهیه نیستند بنابراین می‌توانید از طریق پرتال جامع دانشگاه فردوسی مشهد نسبت به سفارش خرید کتاب مورد نظر خود اقدام کنید. (راهنمای درخواست خرید کتاب)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آيكون مراجعه

300796کتاب چاپی
2314نشریه چاپی
25346پایان‌نامه
507صندلی برای مطالعه
102سیستم‌های رایانه
25000اعضاء