جستجوی فهرستهای آنلاین برای یافتن کتابها

 

جستجوی فهرست های آنلاین برای پیدا کردن کتاب ها

کتابها با توجه به ماهیتی که دارند از جمله منابع ضروری پژوهش به شمار می روند. در مخزن مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی مجموعه ارزشمندی از کتابهای چاپی نگهداری می شود. علاوه بر این می توان کتابهای سایر دانشگاه ها را از طریق طرح امین تهیه کرد. در ادامه اطلاعات کامل تر ارائه می شود.

 

 تهیه قالب چاپی کتاب ها

 ابتدا کتاب مورد نظر را از طریق سیستم یکپارچه کتابخانه جستجو کنید. در صورتیکه کتاب موجود باشد می توانید با مراجعه حضوری به بخش امانت کتابخانه نسبت به تهیه کتاب اقدام فرمایید. در صورتی که کتاب در امانت شخص دیگر باشد و شما نیز به آن نیاز دارید می توانید از طریق پرتال جامع دانشگاه فردوسی مشهد، کتاب مورد نظر را برای خود رزرو کنید.

دانشگاه فردوسی مشهد عضو طرح  امین (امانت بین کتابخانه ای) می باشد. بنابراین علاوه بر تهیه کتابهای چاپی مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی، می توانید از طریق این طرح نسبت به تهیه کتابهای مورد نیاز خود از سایر دانشگاه های زیر مجموعه طرح امین  اقدام کنید.

 برای اطلاع از موجودی کتابهای سایر دانشگاه ها می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید:

 

 تهیه قالب الکترونیکی کتاب ها

 در حال حاضر برای تهیه کتابهای الکترونیکی به همکاران بخش اطلاع رسانی مراجعه فرمایید.

 

 درخواست خرید کتاب ها

 برخی از کتابها با هیچ یک از روشهای فوق قابل تهیه نیستند بنابراین می توانید از طریق پرتال جامع دانشگاه فردوسی مشهد نسبت به سفارش خرید کتاب مورد نظر خود اقدام کنید. (راهنمای درخواست خرید کتاب)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید