جستجوی فهرستهای آنلاین برای یافتن کتابها

header book 

کتابها با توجه به ماهیتی که دارند از جمله منابع ضروری پژوهش به شمار می روند. در مخزن مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی مجموعه ارزشمندی از کتابهای چاپی نگهداری می شود. کتابهای الکترونیکی این مرکز از طریق سامانه پاد قابل جستجو و دانلود (برای اعضای دانشگاه فردوسی مشهد) می باشد. علاوه بر این می توان کتابهای سایر دانشگاه ها را از طریق طرحهای امین و غدیر تهیه کرد. در ادامه اطلاعات کامل تر ارائه می شود.

 

 printbook

ابتدا کتاب مورد نظر را از طریق سیستم یکپارچه کتابخانه جستجو کنید. در صورتیکه کتاب موجود باشد می توانید با مراجعه حضوری به بخش امانت کتابخانه نسبت به تهیه کتاب اقدام فرمایید. در صورتی که کتاب در امانت شخص دیگر باشد و شما نیز به آن نیاز دارید می توانید از طریق پرتال جامع دانشگاه فردوسی مشهد، کتاب مورد نظر را برای خود رزرو کنید.

دانشگاه فردوسی مشهد عضو دو طرح  امین (امانت بین کتابخانه ای) و غدیر می باشد. بنابراین علاوه بر تهیه کتابهای چاپی مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی، می توانید از طریق این دو طرح نسبت به تهیه کتابهای مورد نیاز خود از سایر دانشگاه های زیر مجموعه طرح امین و غدیر (راهنمای عضویت در طرح غدیر) اقدام کنید.

 برای اطلاع از موجودی کتابهای سایر دانشگاه ها می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید:

 

 

ebooksfinding

 در حال حاضر تمامی کتابهای الکترونیکی مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد در پایگاه اشتراک دانش (پاد) نگهداری می شود. بنابراین به منظور اطمینان از وجود نسخه الکترونیکی، می توانید کتابهای مورد نظر خود را در این سامانه جستجو کنید. علاوه بر آن می توانید کتابهای خود را در وبسایتهای معرفی شده در فهرست پایگاه های کتابهای الکترونیکی جستجو و دانلود کنید.

 

 

selling

 برخی از کتابها با هیچ یک از روشهای فوق قابل تهیه نیستند بنابراین می توانید از طریق پرتال جامع دانشگاه فردوسی مشهد نسبت به سفارش خرید کتاب مورد نظر خود اقدام کنید. (راهنمای درخواست خرید کتاب)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید