اطلاعیه مهم ایرانداک درباره همانندجو و سامانه پیشینه پژوهش

اطلاعیه ایرانداک

 قابل توجه اعضای محترم هیات علمی

 

به اطلاع می‌رساند متاسفانه به دليل خطای رخ داده در سامانه همانندجو، اطلاعات ثبت شده در سامانه (ايميل‌های جديد و همانندجويی‌های صورت گرفته) از تاريخ 22 بهمن ماه 1399 تاكنون حذف شده است. در صورتي كه ايميل اساتيد در سامانه همانندجو دچار اشكال شده است در اسرع وقت به كارشناس پژوهشی دانشكده اطلاع داده شود و از ثبت نام دوباره در سامانه همانندجو خودداری نمايند. همچنين اگر به فايل همانندجويی‌های بعد از تاريخ 22 بهمن ماه نياز دارند لازم است با هزينه شخصی همانندجويی انجام داده و از طريق پر كردن كاربرگ متصل به لينك زير را تا پايان روز پانزدهم اسفند ماه 1399 پركنند تا پرداخت افزوده به ايشان بازگردانده شود.

https://porsa.irandoc.ac.ir/s/jVlYTg

قابل توجه دانشجویان عزیز در خصوص استفاده از سامانه همانندجو

بدیهی است اگر دانشجویان از تاریخ مذکور به بعد در این سامانه ثبت کرده‌اند امکان ورود به حساب‌ کاربری برای آنها فراهم نمی‌باشد. به همین دلیل، خواهشمند است دوباره نام‌نویسی کنند.

گفتنی است اگر گواهی همانندجویی آخرین فایل ارسالی خود را دریافت نکرده‌اید لازم است با ایجاد حساب کاربری جدید، فایل خود را دوباره بارگذاری کنید، و با توجه به اینکه مجبور به پرداخت هزینه دوباره هستید، تقاضا دارد کاربرگ متصل به لینک زیر را حداکثر تا پایان روز پانزدهم اسفند ماه 1399 پرکنید تا پرداخت افزوده به شما بازگردانده شود.

https://porsa.irandoc.ac.ir/s/jVlYTg

 

عدم دسترسي به سامانه همانندجو و پيشينه پژوهش از تاريخ 25 اسفندماه 1399 تا دوم فروردين ماه 1400

در همین رابطه ایرانداک اعلام کرد:

از ساعت 24 روز دوشنبه 25 اسفندماه 1399 تا ساعت 24 روز يكشنبه اول فروردين ماه 1400، سامانه‌هاي همانندجو و پيشينه پژوهش درخواستي را نخواهند پذيرفت. خواهشمند است اعضاي هيات علمي و دانشجويان تدابيري را اتخاذ نمايند تا درخواست‌هاي مورد نظر قبل از بازه زماني ذكر شده انجام شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آيكون مراجعه

300796کتاب چاپی
2314نشریه چاپی
25346پایان‌نامه
507صندلی برای مطالعه
102سیستم‌های رایانه
25000اعضاء