نخستين نمايشگاه مجازي كتاب تهران

book99

 

نخستين نمايشگاه مجازي كتاب تهران از اول تا هشتم بهمن ماه سال جاري برگزار خواهد شد.

روش سفارش کتاب انگلیسی برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد


جهت بروزرسانی منابع کتابخانه‌های دانشگاه، درخواست‌های خود را در سایت https://tehranbookfair.ir جستجو و سپس در پرتال اعضا، منوی کتابخانه، زیرمنوی سفارش خرید کتاب و گزینه درخواست جدید وارد نمایید.
لازم به ذکرست برای سفارش کتاب‌های انگلیسی در پرتال اعضا، گزینه درخواست جدید و سپس از گزینه لیست‌های پیشنهادی کتاب مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.
در همین رابطه همکاران ما در بخش سفارشات کتابخانه مرکزی با تلفن‌های زیر آماده پاسخگویی می‌باشند:

 • ۳۸۸۰۶۵۱۴
 • ۳۸۸۰۶۵۱۵
 • ۳۸۸۰۶۵۷۶

 


در راستاي سياست‌هاي ترويج كتاب و كتابخواني و حمايت از نشر كشور، در «نخستين نمايشگاه مجازي كتاب تهران» توزيع بن اعتباري خريد براي اعضاي هيئت علمي، طلاب و دانشجويان سراسر كشور نیز انجام می‌شود.

لطفا قبل از ثبت نام به نكات زير توجه كنيد:

 •     اين نمايشگاه كتاب به صورت مجازي برگزار مي شود و خريد كتاب از ناشران به صورت غيرحضوري و از طريق سامانه فروش صورت مي­ گيرد (نشاني سامانه فروش از طريق سايت ketab.ir اطلاع رساني مي شود).
 •     يارانۀ خريد كتاب (بن كتاب) به صورت «اعتبار خريد» به كد ملي متقاضيان اختصاص مي ­يابد، لذا براي ثبت نام نياز به واريز وجه نيست.
 •     سقف يارانۀ اعتباري خريد كتاب براي دانشجويان و طلاب 200 هزار تومان است كه از اين مقدار 60 درصد، معادل 120 هزار تومان سهم مشاركت دانشجويان و طلاب است و 40 درصد، معادل 80 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با مشاركت بانك صادرات ايران است.
 •     سقف يارانۀ اعتباري خريد كتاب براي اعضاي هيئت علمي 400 هزار تومان است كه از اين مقدار 50 درصد، معادل 200 هزار تومان  سهم عضو هيئت علمي و 50 درصد، معادل 200 هزار تومان نيز برعهدۀ معاونت امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي  است.
 •     سهم خريدار از يارانۀ اعتبار خريد كتاب هنگام خريد كتاب محاسبه و كسر مي­ گردد.
 •     با توجه به بودجۀ اختصاص يافته و سقف اعتباري تعيين شده براي هراستان، اولويت ثبت نام با متقاضياني است كه زودتر ثبت نام كرده اند. بديهي است پس از تكميل ظرفيت و اعتبار استان، امكان ثبت نام متقاضيان جديد نخواهد بود
 •     لطفاً فرايند ثبت نام را تا دريافت اين پيامك: «يارانه خريد كتاب روي كد ملي شما شارژ شد» ادامه دهيد تا عمليات ثبت نام و خريد قطعي و ثبت شود.
 •     هر كد ملي تنها يكبار مجاز به دريافت يارانۀ خريد كتاب (بن كتاب) مي باشد.
 •     هنگام ثبت ­نام، شماره تلفن ­همراه بايد فعال، در دسترس و «در اختيار» شخص ثبت نام كننده (كد ملي خريدار) باشد.

پشتيباني : 91009898-021

مراحل ثبت نام و دريافت «يارانۀ اعتباري خريد كتاب» از طريق لينك  :  https://bon.tibf.ir
لينك آموزش مراحل عضويت و ثبت‌نام در نخستين نمايشگاه مجازي كتاب تهران:    https://ketab.ir/VideoShow.aspx?id=13026

چنانچه برای دریافت بن کتاب از نمایشگاه مجازی با خطای عدم ثبت اطلاعات از طرف دانشگاه مواجه شده‌اید برای حل مشکل تصویر کارت ملی و کارت دانشجویی را به همراه یک شماره تبفن برای تماس ضروری به آدرس زیر ایمیل کنید تا بررسی و مشکل حل شود.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سامانه پشتیبانی برای دریافت بن کتاب 91009898-21

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آيكون مراجعه

300796کتاب چاپی
2314نشریه چاپی
25346پایان‌نامه
507صندلی برای مطالعه
102سیستم‌های رایانه
25000اعضاء